840 41 42 43

Pobočkové ústředny Alcatel

Systém Alcatel-Lucent OmniPCX Office Compact Edition představuje profesionální řešení komunikace určené pro velmi malé firmy a pobočky s maximálně 6 až 12 uživateli.

Konstrukční řešení:

  • Kompaktní provedení: rozměry pouze 34,5 cm x 30 cm x 6,5 cm,
    hmotnost jen 4 kg
  • Atraktivní design: žádná viditelná kabeláž

Moderní řešení služeb telefonie:

Alcatel-Lucent OmniPCX Office Compact Edition nabízí profesionální uvítání volajících (čtyři nastavitelné uživatelem). Každý z uživatelů vybavený telefonním přístrojem Alcatel-Lucent může pro dobu své nepřítomnosti použít služby hlasové schránky a funkce osobního asistenta.

Digitální telefony Alcatel

Alcatel Reflexes™ představuje kompletní řadu digitálních telefonů konstruovaných pro vysoce efektivní komunikaci. nabízejí díky bohaté nabídce konektorů rozhraní Alcatel celou řadu možností zapojení. Například rozhraní multi-Reflexes™ umožňuje připojení telefonu Reflexes™ k systému bez použití dalšího kabelu propojením s jiným telefonem Reflexes™.

S telefony DECT už nikdy nezmeškáte žádné volání.

Mobilita při používání komunikačních služeb představuje důležitý předpoklad úspěchu v tvrdém konkurenčním prostředí. Ve zvýšené míře to platí právě pro malé podniky, které potřebují zvýšit produktivitu svých zaměstnanců a současně kvalitu nabízených služeb. Bezšňůrové telefony Alcatel Mobile Reflexes™ nabízejí přístup ke všem službám a funkcím systému Alcatel OmniPCX Office. Pro snadnější a příjemnější používání jsou nové telefony konstruované s vysokým důrazem na ergonomii vybaveny velkým displejem, hlasitým reproduktorem a konektorem pro připojení náhlavní soupravy.

PC telefonie, PIMphony

PIMphony for Alcatel OmniPCX Office Compact Edition představuje aplikaci spojující funkce PC a telefonu a výkonný, uživatelsky přívětivý nástroj pro komunikaci. PIMphony poskytuje komplexní služby a funkce včetně historie volání, hlasové schránky a monitorování; softwarové nástroje se na obrazovce PC zobrazují trvale, nezávisle na ostatních spuštěných aplikacích. Spolupráce PIMphony s podnikovými databázemi kontaktů navíc umožňuje poskytování vysoce personalizovaných služeb. PIMphony zlepšuje kvalitu komunikace se zákazníky a obchodními partnery, zvyšuje pracovní produktivitu zaměstnanců a týmů a optimalizuje využití investic vložených do Alcatel OmniPCX Office Compact Edition doplněním nových možností při používání hlasových služeb.

IP telefonie a Voice over IP (VoIP) pro velmi malé podniky

Společný přenos dat a hlasová komunikace v jediné síti přináší celou řadu výhod. Dochází ke snížení nákladů na běžné hlasové služby, možnost připojit PC i telefony uživatelů k jediné síti se projeví zjednodušením rozvodů. Optimálním prostředkem pro hlasovou komunikaci s IP protokolem jsou nové IP telefony Alcatel, plně kompatibilní s digitálními telefony Alcatel. V jediné síti je tak možné využívat současně IP i digitální telefonii, a to se stejným rozsahem nabízených služeb.

Řešení Compact Edition* nabízí malým podnikům možnost optimalizovat zpracování příchozích volání, efektivně řeší mobilitu zaměstnanců a v konečném důsledku zlepšuje kvalitu služeb poskytovaných zákazníkům a obchodním partnerům.

Pro více informací volejte naši zákaznickou linku +420 840 41 42 43.

co se děje nejen u nás