840 41 42 43

O společnosti B4COM s.r.o.

Společnost B4COM s.r.o. vzniká spojením dvou největších obchodních partnerů telekomunikační společnosti T-MOBILE (dříve GTS CZECH), společností Commtel a.s. a Communica s.r.o. Obě společnosti jsou výhradními obchodními partnery společnosti T-MOBILE (dříveGTS Czech) se silným zázemím a obchodními zkušenostmi již od roku 2001. Obsluhujeme více jak 900 firemních zákazníků v rámci celé České republiky.Naše obchodní kanceláře jsou v Praze, Brně a Táboře.

Od začátku ledna 2015 došlo ke sloučení společností GTS Czech s.r.o. a T-Mobile Czech Republic a.s. změna je v souladu se strategií skupiny Deutsche Telekom a povede ke zkvalitnění a dalšímu rozvoji ICT služeb pro firemní zákazníky. Naše firma bude i nadále součástí této nové silné společnosti jako největší obchodní partner a očekáváme, že toto vše povede k další profesionalizaci našeho týmu a výhodám, které budou promítnuty vůči našim zákazníkům.

Našimi hlavními kredity jsou samostatnost, zodpovědnost, prozákaznická orientace, silné obchodní zázemí a zkušenosti z obchodní činnosti u firemních zákazníků. Máme silné zázemí i v rámci back office a naši zaměstnanci jsou profesionálové ve svém oboru.

telekomunikační věž

Účelně vám zajistíme propojení dodávaných operátorských služeb s vnitrofiremním hlasovým a datovým HW.
Naši práci máme rádi a děláme ji dobře. Tento přístup oceňuje většina našich klientů pro které již řadu let pracujeme.

Obraťte se na nás v případě, že:

  • Hledáte koordinátora pro své firemní telekomunikační řešení
  • Chcete sjednotit a unifikovat dodávku svých služeb a zprůhlednit své řešení
  • Chcete efektivně snížit náklady v oblasti firemní IT
  • Chcete revidovat anebo nezávisle konzultovat aktuální stav nastavení, popř. způsob nasazení nového řešení

v případě jakýcholi dotazů VYPLŇTE KONTAKTNÍ FORMULÁŘ nebo volejte naši zákaznickou linku +420 840 41 42 43.

co se děje nejen u nás