840 41 42 43

Poznejte luxus osobní a profesionální péče

V centru našeho zájmu jste Vy - náš zákazník!

Své síly soustřeďujeme plně na zjištění a uspokojení vašich potřeb, naši zaměstnanci jsou vedeni k vstřícnosti, přátelskému a čestnému jednání.

Snažíme se předcházet konfliktům a proto i pro vás nepříjemné věci, jako reklamace a administrativu, řešíme vstřícně, rychle, přátelsky a na úrovni. Jsme tu pro Vás, jste naším zákazníkem a to je to zásadní!

Team našich zaměstnanců je zaměřen na poskytnutí dokonalé služby zákazníkovi.

 • VZDĚLÁVACÍ PROGRAM: všichni zaměstnanci se účastní školení o produktech, nových technologiích, psychologii prodeje a týmové spolupráci.
   
 • SPRÁVNÁ PARTA: několikrát ročně na celofiremních setkáních si vyměňujeme zkušenosti, doporučujeme si nejlepší novinky pro naše zákazníky a utužujeme vztahy a spolupráci. Lidé jsou skutečnou a zásadní hodnotou naší společnosti.
   
 • ETICKÝ KODEX: jsme tu pro naše zákazníky, vždy se držíme pravidla, že zákazníka má nárok na pravdivé informace, skvělou péči. Jsme konstruktivní, přicházíme s návrhy a pracujeme pro Vás.
   
 • DOKONALÉ ZÁZEMÍ: pro starost o zákazníka poskytujeme zaměstnancům úplné technologické, technické a logistické zázemí
   
 • NAŠI LIDÉ JSOU PŘIPRAVENI s Vámi spolupracovat a splnit Vaše požadavky na telekominikační služby, IT a veškeré poradenství v této oblasti

Máte-li na nás jakékoli otázky, potřebuje-li získat nějaké informace, nebo chcete-li s námi spolupracovat, vyplňte prosím TENTO KONTAKTNÍ FORMULÁŘ nebo volejte na naši zákaznickou linku + 420 840 41 42 43.

co se děje nejen u nás