840 41 42 43

T-Mobile zrychluje svůj Pevný internet

Nový tarif XL přinese rychlost až 250 Mbit/s za 799 Kč měsíčně
Tarif L s až 100 Mbit/s bude nově dostupný i ve variantě připojení přes VDSL

T-Mobile k 1. 2. 2018 zrychlí svůj Pevný internet – ke stávajícím tarifům S, M a L přidá nový tarif XL s maximální rychlostí stahování až 250 Mbit/s. Ten bude dostupný ve variantě připojení přes VDSL. Tarif L poskytující maximální rychlost stahování 100 Mbit/s, který byl doposud dostupný jen ve variantě připojení přes LTE, bude navíc od uvedeného data možné využívat také přes VDSL. Podrobnosti o nové nabídce Pevného internetu udává následující tabulka:

T-Mobile nabízí Pevný internet ve dvou variantách připojení – přes VDSL nebo přes LTE. Zákazníkům, kteří projeví o některý z tarifů této služby zájem, vždy operátor vybírá z obou variant tu vhodnější z hlediska dostupnosti v jejich lokalitě. Pokud jsou dostupné obě technologie, doporučí tu, která v daném místě poskytuje vyšší kvalitu připojení.

Loňský rok byl pro T-Mobile nejúspěšnějším rokem v prodeji Pevného internetu – počet jeho uživatelů se meziročně zvýšil o 31 %. Vylepšení nabídky tarifů je součástí strategie konvergence mobilních a fixních služeb, v jejímž rámci se magentový operátor zaměřuje mimo jiné právě na rozšiřování a vylepšování pevného připojení.

co se děje nejen u nás