840 41 42 43

T-Mobile připravuje řešení EET

  • Portfolio produktů pro elektronickou evidenci tržeb od T-Mobile bude široké, od základního jednoduchého řešení pro malé živnostníky po náročné komplexní systémy.
  • Konkrétní nabídka bude představena dostatečně včas před účinností zákona
  • Dnes byla spuštěna speciální T-Mobile microsite s užitečnými informacemi ohledně EET

Praha, 18. února 2016 - T-Mobile aktivně pracuje na komplexní nabídce produktů a služeb pro řešení elektronické evidence tržeb (EET), která vychází ze zkušenosti operátorů Deutsche Telekom v zahraničí, kteří již tuto povinnost zavedli. Pro všechny české podnikatele a živnostníky bude nabízet nejen několik typů moderních zařízení, odpovídajících evropským standardům a zákonem stanoveným parametrům, ale také velmi jednoduchou a uživatelsky zcela intuitivní aplikaci. Portfolio tedy bude široké, počínaje základním jednoduchým řešením pro malé živnostníky, konče multifunkčními systémy pro nejnáročnější klienty. To vše doplněné navíc o tolik potřebnou rychlou konektivitu a nepřetržitý servis během instalace, ale i v samotném průběhu využívání.

Konkrétní nabídka řešení systému rychlé komunikace mezi podnikateli a Finanční správou ČR od T-Mobile spolu s cenami bude oznámena s dostatečným předstihem před plánovanou zákonnou povinností pro první vlnu živnostníků a podnikatelů. Nicméně provoz základního zařízení s aplikací se bude pohybovat v řádu stokorun měsíčně.

Aktuální informace o T-Mobile řešení pro elektronickou evidenci tržeb naleznou zájemci na nově spuštěné webové stránce: www.t-mobile.cz/etrzby.

co se děje nejen u nás