840 41 42 43

Milan Vašina generálním ředitelem skupiny Slovak Telekom

  • Současný generální ředitel ST Miroslav Majoroš bude od ledna 2016 působit jako generální ředitel Telekom Romania
  • Milan Vašina i nadále zůstává generálním ředitelem T-Mobile Czech Republic a.s.

Praha, Bratislava, 22. prosince 2015 – Milan Vašina, současný generální ředitel T-Mobile Czech Republic se k 1. 1. 2016 stává také generálním ředitelem skupiny Slovak Telekom. Miroslav Majoroš, současný předseda představenstva a generální ředitel skupiny Slovak Telekom, odchází z pozice generálního ředitele k 31. 12. 2015, aby převzal vedení společnosti Telekom Romania. Miroslav Majoroš, jeden z nejdéle působících ředitelů v historii Slovak Telekomu, bude i nadále působit na pozici předsedy představenstva skupiny ST. 

Milan Vašina (46), který od roku 2011 stojí včele českého T-Mobile, má se slovenským telekomunikačním trhem velké zkušenosti. Na Slovensku působil v letech 2002 – 2010, nejprve jako ředitel marketingu mobilního operátora EuroTel a od března 2007 jako generální ředitel T-Mobile Slovensko. V letech 2009 a 2010 se podílel na integraci Slovak Telekomu a T-Mobile. 

„Velmi si vážím důvěry akcionářů, kteří mne do klíčové pozice jmenovali, a děkuji Miroslavu Majorošovi, který ze Slovak Telekomu vybudoval sebevědomou vůdčí sílu slovenského ICT trhu,“ komentuje své nové angažmá Milan Vašina, a dodává: „Řídit obě společnosti bude sice náročné, ale jsem přesvědčen, že se nám společně podaří ještě více posílit více pozici Deutsche Telekomu ve střední Evropě.“ 

Milan Vašina bude zastávat pozici generálního ředitele v obou společnostech. Cílem tohoto kroku je mj. využití potenciálu kulturní i jazykové blízkosti.

co se děje nejen u nás