840 41 42 43

HW budget nebo atraktivní cenové tarify?

Společnost B4COM přichází s další novinkou určenou pro své zákazníky.

Při konzultacích velmi často řešíme, zda a jaký  HW budget zákazník požaduje v rámci své smlouvy o poskytování mobilních služeb. Je logické, že hw budget má vliv i na finální cenu jednotlivých tarifů. Proto jsme se rozhodli, že svýmzákazníkům dáme, jak je naším pravidlem, možnost výběru. Pokud se rozhodnete nevyužívat tento hw budget od operátora a naopak mít zajímavější ceny tarifů, je tu otázka, jakým způsobem řešit nákup firemních telefonů. Pro mnohé firmy je logisticky nemožné a komplikované řešit nákup telefonních přístrojů jednotlivě, například  u zavedených prodejců elektroniky. Proto představujeme novou službu, určenou výhradně pro naše zákazníky. Pro objednání mobilních telefonů stačí kontaktovat naše obchodní zástupce, sdělit jim požadavek na konkrétní přístroje a během 1 pracovního dne Vám zašleme cenovou nabídku. Pokud ji shledáte zajímavou, vše ostatní vč. doručení zajistíme „na klíč“ my. Není nic snazšího, než se obrátit na naše obchodní zástupce!

co se děje nejen u nás